FANDOM


Roboty.png

Bio-syntetyczne roboty

Wiesz czemu roboty są takie fajne? Bo są dosłownie niezniszczalne.

—Donald do Leona

Bio-syntetyczne roboty to roboty stworzone przez Donalda Davenporta. Składają się z metalu, przez co są niezniszczalni. Przypominają Adama, Bree i Chase'a.

Historia

Kiedy Adam, Bree, Chase i Leo zorganizowali imprezę w domu po tym, jak Davenport zabronił im kontaktu ze światem zewnętrznym, Donald postanowił ich odesłać do ośrodka szkoleniowego. Leo sprzeciwia się tej decyzji, twierdząc, że Adam, Bree i Chase są jego najlepszymi przyjaciółmi. Dlatego też Davenport stworzył dla niego roboty, ale one nie spodobały się chłopakowi. Później okazało się, że Adam, Bree i Chase podmienili się miejscami z robotami, przez co zostali w domu, a roboty trafiły do ośrodka.

Cytaty

Robot-Adam: Dzień dobry. Minęła 11:22. Temperatura wynosi 20 stopni.
Bree: Ej, na serio mam taki nos?
Robot-Bree: Nie. Pod twoim kryje się intensywny wąsik.
Robot-Chase: Czołem, kochani. Jestem Chase. Pobawimy się w ma-ma-matmę?

Ciekawostki

  • Pod koniec odcinka okazało się, że Donald stworzył także robota na wzór siebie.

Zobacz też

Wynalazki Davenport Industries
Antygrawitacyjne butyBezzałogowiecBioniczna Akademia DavenportaBio-syntetyczne robotyCyber-maskaCyber-pulpitCyber-ścianaDaven-BryleDavenocyklDaven-WallDeceleratorDeflektor laserówDestabilizator pola elektrycznegoDuplikator komórkowyEdwardaEdzioEgzoszkieletonEkran 3DEkstraktoryGadające sedesyHelikopter DavenportaHełm sygnałowyHolograficzny telewizor 3DHologramHolo-koncertHolo-zwierzHydra-wrzutKołnierzKomory atmosferyczneKostiumyKula treningowaLEMPMiotacz wiązekModulatorMonster DavenatorMroźny miotaczNanoboty DavenportaNeuro DeletorNiewidoczna bariera elektrycznaOdrzutowe skrzydłoPas odrzutowyPastylki proteinowePeleryna znikajkaPociąg DavenportaPodręczny akcelerator zderzeniowyPojemnik ze sprężonym powietrzemPredatozgonProjekt AProjekt BProjekt CProjektor przestrzennyPrywatny odrzutowiecReproduktor komórkowyRobot akceleratorowyRobot PerryRobotyczne rekinyRozszczepiacz protonówSamoprowadzący się samochódSymulatorSzpiegowska muchaTelefon w puszceTeleporterTermoblasterWehikuł czasuWirtualna trampolinaWspomagaczeWyścigówkaWzmacniaczZakłócacz sygnału

Ad blocker interference detected!


Wikia is a free-to-use site that makes money from advertising. We have a modified experience for viewers using ad blockers

Wikia is not accessible if you’ve made further modifications. Remove the custom ad blocker rule(s) and the page will load as expected.

Więcej z Fandomu

Losowa wiki