FANDOM


W obliczu jakiegokolwiek zagrożenia Chase przechodzi na tryb machopodobny i zmienia się w prymitywnego jaskiniowca. Nazwałem go sobie Brutal. To odruch tego typu: walcz albo uciekaj, tylko odrzuciłem taką opcję, bo po co komu taka opcja, i zastąpiłem ją dawką testosteronu - coś w rodzaju diabła tasmańskiego połączonego z Batmanem, rekinem, lwem, Spider-Manem, generalnie szaleństwo.

Donald Davenport o Brutalu

Brutal
Brutal.png
Informacje
Pełne imię
Pseudonimy spike
Płeć mężczyzna
Data urodzenia
Wiek
Stanowisko Alter-ego Chase'a
Złoczyńca
Mieszka w Mission Creek
Szkoła Liceum Mission Creek (wcześniej)
Praca
Powiązania Chase Davenport
Wygląd
Oczy Brązowe
Włosy Brązowe
Relacje
Małżonek
Rodzice
Dziadkowie
Rodzeństwo
Dzieci
Wnukowie
Wujowsto
Siostrzeńcy
Bbratankowie
Kuzyni
Krewni Chase Davenport (alter ego)
Przyjaciele Spikette
Miłość Sabrina
Wrogowie Terry Perry
Trent
Adam Davenport (Spike Fright)
Leo Dooley (Spike's Got Talent)
Spikerella (Spike vs. Spikette)
Inni
Produkcja
Aktor Billy Unger
Głos
Debiut Commando App
Ostatni odcinek Spike vs. Spikette
Galeria

Brutal to alter ego Chase'a. Chłopak zmienia się w niego po przejściu na tryb machopodobny. Podkłada mu głos Robert Tondera (sezon 1) i Jacek Król (sezon 2).W 3 i 4 sezonie nazywa się Spike.

Osobowość

Brutal jest arogancki, pewny siebie, odważny. Jest bardzo agresywny, niegrzeczny i gwałtowny. Niszczy wszystko, co mu zagraża.

Wydaje się, że brakuje mu intelektu, woli używać przemocy i siły, aby rozwiązać swoje problemy. Jest nieco sadystyczny i ma średnie poczucie humoru.

Historia

W odcinku Commando App Chase zamienia się Brutala w przypadku zagrożenia ze strony Trenta i w tej formie pokonuje go i jego kolegów, a także kłóci się z dyrektorką. W końcu Chase wraca do normy i jest zły na rodzeństwo za to, że nadużywali jego alter ego. Później Brutal bierze udział w meczu footballa.

W odcinku Spike's Got Talent Leo kradnie urządzenie z biurka Donalda. Używa go do zahamowania telekinezy Chase'a podczas pokazu talentów. Chase nie jest w stanie wykonywać swojej czynności, więc jego zażenowanie i strach prowadzi do aktywacji Brutala.

W odcinku Spike Fright, gdy Adam sabotuje mu randkę, Chase zamienia się w Brutala. Okazuje się także, że Brutal jest silniejszy niż Adam.

Moce i umiejętności

Występy

Sezon 1

  1. Commando App (pierwsze pojawienie)

Sezon 2

  1. Spike's Got Talent

Sezon 3

  1. Spike Fight

Sezon 4

  1. Spike vs. Spikette spike i spikatte

Zobacz też

Ad blocker interference detected!


Wikia is a free-to-use site that makes money from advertising. We have a modified experience for viewers using ad blockers

Wikia is not accessible if you’ve made further modifications. Remove the custom ad blocker rule(s) and the page will load as expected.

Więcej z Fandomu

Losowa wiki