FANDOM


Poprzedni odcinek
Crush, Chop and Burn (2)
Commando App Następny odcinek
Leo's Jam
"Commando App"
Sezon 1, odcinek 3
EP3.png
Premiera
Polska 17 czerwca 2012
USA 5 marca 2012
Informacje
Kod produkcji 103
Scenarzysta Gigi McCreery i Perry Rein
Reżyser Victor Gonzalez
Galeria
Commando App to trzeci odcinek pierwszego sezonu serialu Szczury laboratoryjne. Jego premiera odbyła się 5 marca 2012 roku w USA i 17 czerwca 2012 roku w Polsce na kanale Disney XD.

Opis

W pierwszym dniu szkoły wszystko idzie źle, gdy Chase ma do czynienia z piłkarzem i aktywuje swój "tryb machopodobny". Tymczasem Donald stara się pracować w swoim laboratorium, ale Edek wciąż mu przeszkadza.

Streszczenie

W laboratorium, Davenport przygotowuje dzieciaki na pierwszy dzień w szkole. Boi się jedynie o Chase'a i jego tryb machopodobny. Donald wyjaśnia Leosiowi, że w obliczu zagrożenia aktywuje ten tryb i zmienia się w brutalnego i nieustraszonego Brutala. Leo, Adam i Bree przysięgają chronić Chase'a przed jego swojego alter-ego i Davenport puszcza ich do liceum.

W szkole, Leo pokazuje rodzeństwu panią dyrektor. Na stołówce, Adam i Chase zajmują miejsce footballistów z drużyny. Ich przywódca, Trent, przypadkowo aktywuje u Chase'a tryb machopodobny. Brutal z łatwością przepędza gości z drużyny, przez co imponuje innym uczniom. Na przerwie, Brutal dostaje od uczniów VIP-kartę, ale dezaktywuje się i Chase wraca do normalności. Leo, Bree i Adam chcą odzyskać Brutala, prowokując Chase'a, ale bezskutecznie.

Tymczasem Davenport idzie popracować w laboratorium, ale w salonie zatrzymuje go Edek. Komputer chce zagrać z nim w dwa ognie, na co Donald niechętnie się zgadza, gdyż Edzio oszukuje. Po krótkiej grze z oszustem mężczyzna odchodzi. Podczas pracy, Edek przeszkadza Donaldowi w pracy, przez co mężczyzna zakleja go karteczkami. Chcąc go przeprosić, Donald tworzy dla niego dziewczynę.

W szkole, Chase chce przeprosić Trenta za poniżenie go. Zatrzymuje go pani Perry i podczas rozmowy z nią chłopak ponownie aktywuje Brutala i zaczyna kłócić się z dyrektorką. Nauczycielka proponuje brutalny mecz footballu między Davenportami a szkolną drużyną, po którym zwycięski zespół zgarnie "coolerski" stolik.

Na boisku Leo wyjaśnia Adamowi, Bree i Brutalowi zasady gry w football. Po zaciętej walce, Davenportowie przegrywają, mimo używania swoich supermocy w meczu, kiedy Chase wyłącza tryb machopodobny. Mimo to są z siebie dumni.

Obsada

Główna

Nawracająca

Gościnna

Cytaty

Donald: Chase, cały czas martwi mnie twój tryb machopodobny.
Leo: Moczopodobny? Stary, weź se coś na nietrzymanie i będzie po sprawie.
Donald: W obliczu jakiegokolwiek zagrożenia Chase przechodzi na tryb machopodobny i zmienia się w prymitywnego jaskiniowca. Nazwałem go sobie Brutal. To odruch tego typu: walcz albo uciekaj, tylko odrzuciłem taką opcję, bo po co komu taka opcja, i zastąpiłem ją dawką testosteronu - coś w rodzaju diabła tasmańskiego połączonego z Batmanem, rekinem, lwem, Spider-Manem, generalnie szaleństwo.
Donald: Edward! Drzesz mi się tu jak... jak kot bez ogona ciągnięty pazurem po tablicy.
Brutal:O swoich mięśniach To, uch, są moje vip karty, uch!

Supermoce

Usterki

Ciekawostki

  • Ten odcinek, podobnie jak dwa poprzednie, nie posiada polskiej nazwy.
  • W tym odcinku po raz pierwszy i jedyny w sezonie pierwszym Chase aktywuje tryb machopodobny.
  • W tym odcinku po raz pierwszy pojawia się Brutal.
  • Jest to pierwsze pojawienie się pani Perry pomijając odcinek Crush, Chop and Burn (część 1), gdzie słyszeliśmy tylko jej głos.
  • W tym odcinku Szczury oficjalnie idą do szkoły.
  • W tym odcinku pojawia się retrospekcja z wydarzeń przed wprowadzeniem się Leo i Tashy.
  • Prawdobodobnie polska nazwa brzmi tryb machopodobny.
  • W poprzednim odcinku były takie same supermoce.

Błędy

  • Kiedy Brutal wycisnął na Trenta i jego kolegów babeczki, jego ręce były całe w czekoladzie, jednak w kolejnej scenie były całe czyste.

Link do odcinka

Zobacz też

Odcinki
Sezon 1
Crush, Chop and BurnCommando AppLeo's JamRats on a TrainExoskeleton vs. GrandmaSmart and SmarterBionic Birthday FailDeath Spiral SmackdownCan I Borrow the Helicopter?Back from the FutureChip SwitchDrone AloneChore WarsDude, Where's My Lab?Air LeoNight of the Living VirusMission InvisibleConcert in a CanMission: Space
Sezon 2
Speed TrappedSpy FlyMissin' the MissionQuarantinedRobot Fight ClubBro DownThe Rats Strike BackParallel UniverseSpike's Got TalentLeo vs. EvilHole in OneTrucked OutThe Bionic 500Bionic ShowdownMemory WipeAvalancheAdam UpLlama DramaThe Haunting of Mission Creek HighPerry 2.0My Little BrotherPrank You Very MuchTwas the Mission Before ChristmasTrent Gets SchooledNo Going Back
Sezon 3
Sink or SwimThe Jet-WingMission: Mission Creek HighZip ItNot So Smart PhoneScramble the OrbsPrincipal From Another PlanetTakenThree Minus BreeWhich Father Knows Best?Cyborg Shark AttackYou Posted What?!?Armed & DangerousAlien GladiatorsBrother BattleSpike FrightFace OffMerry GlitchmasRise of the Secret SoldiersBionic House PartyFirst Day of Bionic AcademyAdam Steps UpUnauthorized Mission
Sezon 4
Bionic RebellionLeft BehindUnder SiegeBionic DogMission ManiaSimulation ManipulationForbidden HeroSpider IslandSpike vs. SpiketteLab Rats vs. Mighty MedBionic Action HeroSpace ElevatorOne of UsBob ZombieHuman EddyThe Curse of the Screaming SkullAnd Then There Were FourLab Rats: On The EdgeUltimate Tailgate ChallengeSpace ColonyThe Vanishing

Ad blocker interference detected!


Wikia is a free-to-use site that makes money from advertising. We have a modified experience for viewers using ad blockers

Wikia is not accessible if you’ve made further modifications. Remove the custom ad blocker rule(s) and the page will load as expected.

Więcej z Fandomu

Losowa wiki