FANDOM


Poprzedni odcinek
Rats on a Train
Exoskeleton vs. Grandma Następny odcinek
Smart and Smarter
"Exoskeleton vs. Grandma"
Sezon 1, odcinek 6
EP6.png
Premiera
Polska 7 lipca 2012
USA 6 kwietnia 2012
Informacje
Kod produkcji 106
Scenarzysta Ron Rappaport
Reżyser Victor Gonzalez
Galeria
Exoskeleton vs. Grandma (pl. Egzoszkieleton kontra babcia) to szósty odcinek pierwszego sezonu serialu Szczury laboratoryjne. Jego premiera odbyła się 6 kwietnia 2012 roku w USA i 7 lipca 2012 roku w Polsce na kanale Disney XD.

Opis

W domu "szczurów" zapowiada się ostra jazda - z wizytą wpada nie kto inny, jak babcia, która jednak o szczurach nie ma większego pojęcia, dopóty dopóki przyjdzie jej się z nimi zetknąć, a zostaną jej przedstawieni jako... służący, bo jakże by inaczej, kim mogliby być? Babcia, jak na teściową przystało okaże się być zainteresowana bliższym ich poznaniem, stąd można wnioskować, że skończy się to niezłą jatką, bynajmniej słowną. Inna sprawa to najbliższa, szczurza misja z wykorzystaniem enigmatycznego, super zaawansowanego technologicznie egzoszkieletonu...

Streszczenie

W laboratorium Leo podziwia wynalazki Donalda. Davenport i Chase mówią chłopakowi, że przygotowują się na "konfę". Chase wyjaśnia, że ​​raz w roku, on i Davenport przedstawiają wynalazki nabywcom z całego świata. Leo mówi, że też chce brać udział w tej wideo-konferencji, na co jego ojciec się zgadza, w przeciwieństwie do jego bionicznego brata. Leo próbuje przekonać ich, że jest świetny w sprzedaży rzeczy. Podczas "prezentowania" destabilizatora pola elektrycznego, Leo przypadkowo dotyka nim metalową podstawkę, przez co chłopak uderza w ścianę.

Jeszcze tego samego dnia, Tasha rozmawia z matką przez telefon. Niechętnie zgadza się na jej wizytę. Kobieta mówi rodzinie, że odwiedzi ich babcia. Po kilku minutach przyjeżdża, a Davenport idzie do laboratorium. Po przywitaniu się z Tashą i Leo, Rose pyta, kim są Adam, Bree i Chase. Tasha mówi, że Adam to kucharz, Bree to jej osobista trenerka, a Chase jest nianią Leosia.

Chase idzie w laboratorium i przedstawia scenariusz na "konfę". Leo odrzuca jego pomysł i proponuje inny, który Davenport akceptuje, przez co Chase jest zły na chłopaka. Donald mówi, że Leo pomoże mu, demonstrując jego najnowszy wynalazek - egzoszkieleton. Pragnąc zemsty na Leo, Chase zmienia ustawienia szkieletu.

Rose i Tasha kończą właśnie zwiedzanie domu. Babcia pyta Adama, co gotuje, ale Tasha wyręcza go mówiąc, że robi spaghetti. Następnie kobieta "zaczepia" Bree. Prosi ją o pokazanie kilku ćwiczeń. Po chwili rozciągania, Rose prawie upada, ale Bree używa super szybkości, by ją złapać. Kobieta zaczyna coś podejrzewać, ale dziewczyna wymiguje się żartem.

Tymczasem Chase i Leo są w środku "konfy". Chase denerwuje się na Leo, kiedy ten przeszkadza mu w prezentacji. Aby kupujący zapomnieli o kłótni braci, Davenport sugeruje odsłonięcie jego egzoszkieletonu. Nastrój Chase'a szybko zmienia się, gdy zachęca Leo do demonstracji urządzenia. Podczas demonstracji, egzoszkieleton dostaje bzika i rozbija wynalazki Davenporta. Podczas ukrywania się za biurkiem, Chase mówi Donaldowi, że ​​naruszył egzoszkieleton. Po chwili maszyna przestaje działać, gdyż kończy się bateria. Do laboratorium schodzi zirytowana Tasha i każe Leo, Chase'owi i Donaldowi iść na górę. Po opuszczeniu pomieszczenia, egzoszkieleton wraca do życia.

Przybywają na górę, gdy Adam kończy robić kolację. Donald przeprasza Rose za swoją nieobecność. Po kilku minutach, wszyscy zasiadają do kolacji. Po chwili egzoszkieleton wchodzi do pokoju i zaczyna atakować, przez co cała rodzina idzie się ukryć. Donald rzuca w niego poduszkami, ale bez skutku. Leo zabiera z labu destabilizator pola elektrycznego i nim zamierza pokonać szkielet z pomocą Chase'a. Podczas walki bracia godzą się i pokonują maszynę. Donald wyjaśnia Rose, że Adam, Bree i Chase nie są pracownikami, ale częścią rodziny.

Wieczorem cała rodzina czeka na przybycie pizzy. Gdy dostawca dzwoni do drzwi, Leo używa egzoszkieletonu, by go wystraszyć i zyskać bezpłatny posiłek.

Obsada

Główna

Nawracająca

Gościnna

Cytaty

Leo: Co fajnego robicie? Wyprzedaż dla świrów?
Chase: Ja sto razy lepiej wciskam kit niż Leo.
Leo: Stary, potrafię sprzedać drabinę drabowi o imieniu Ina.

Ciekawostki

  • Widzimy babcię Leosia po raz pierwszy.
  • Ten odcinek został wyemitowany na amerykańskim Disney Channel wcześniej niż na Disney XD.
  • Adam udaje kucharza, Bree osobistą trenerkę Tashy, a Chase - nianię Leo.
  • Pierwszy raz pojawia się egzoszkieleton.

Link do odcinka

Zobacz też

Odcinki
Sezon 1
Crush, Chop and BurnCommando AppLeo's JamRats on a TrainExoskeleton vs. GrandmaSmart and SmarterBionic Birthday FailDeath Spiral SmackdownCan I Borrow the Helicopter?Back from the FutureChip SwitchDrone AloneChore WarsDude, Where's My Lab?Air LeoNight of the Living VirusMission InvisibleConcert in a CanMission: Space
Sezon 2
Speed TrappedSpy FlyMissin' the MissionQuarantinedRobot Fight ClubBro DownThe Rats Strike BackParallel UniverseSpike's Got TalentLeo vs. EvilHole in OneTrucked OutThe Bionic 500Bionic ShowdownMemory WipeAvalancheAdam UpLlama DramaThe Haunting of Mission Creek HighPerry 2.0My Little BrotherPrank You Very MuchTwas the Mission Before ChristmasTrent Gets SchooledNo Going Back
Sezon 3
Sink or SwimThe Jet-WingMission: Mission Creek HighZip ItNot So Smart PhoneScramble the OrbsPrincipal From Another PlanetTakenThree Minus BreeWhich Father Knows Best?Cyborg Shark AttackYou Posted What?!?Armed & DangerousAlien GladiatorsBrother BattleSpike FrightFace OffMerry GlitchmasRise of the Secret SoldiersBionic House PartyFirst Day of Bionic AcademyAdam Steps UpUnauthorized Mission
Sezon 4
Bionic RebellionLeft BehindUnder SiegeBionic DogMission ManiaSimulation ManipulationForbidden HeroSpider IslandSpike vs. SpiketteLab Rats vs. Mighty MedBionic Action HeroSpace ElevatorOne of UsBob ZombieHuman EddyThe Curse of the Screaming SkullAnd Then There Were FourLab Rats: On The EdgeUltimate Tailgate ChallengeSpace ColonyThe Vanishing

Ad blocker interference detected!


Wikia is a free-to-use site that makes money from advertising. We have a modified experience for viewers using ad blockers

Wikia is not accessible if you’ve made further modifications. Remove the custom ad blocker rule(s) and the page will load as expected.

Więcej z Fandomu

Losowa wiki