FANDOM


Poprzedni odcinek
Spy Fly
Missin' the Mission Następny odcinek
Quarantined
"Missin' the Mission"
Sezon 2, odcinek 3
EP23.png
Premiera
Polska 14 czerwca 2013
USA 11 marca 2013
Informacje
Kod produkcji 202
Scenarzysta Hayes Jackson
Reżyser Victor Gonzalez
Galeria
Missin' the Mission (pl. Leo misja) to trzeci odcinek drugiego sezonu (ogólnie dwudziesty trzeci) serialu Szczury laboratoryjne. Jego premiera odbyła się 11 marca 2013 roku w USA i 14 czerwca 2013 roku w Polsce na kanale Disney XD.

Opis

Leo chce być częścią drużyny, ale Davenport mu nie pozwala. Kiedy Davenport odkrywa wyciek gazu, wzywa Adama, Bree i Chase'a, ale ci zostają w szkolnej kozie. Leo idzie zamiast nich na misję ze swoim ojczymem i Edziem.

Streszczenie

Adam, Bree, Chase i Donald wracają właśnie z kolejnej misji. Leo chce być częścią drużyny, ale Davenport mu nie pozwala. Zamiast tego staje się sekretarką swojego ojczyma.

W szkole pani Perry zatrzymuje Adama, Bree i Chase'a i mówi im, że zbyt często nie ma ich na lekcjach z powodu ich misji. Dlatego też dyrektorka daje im karę i każe im zostać w szkolnej kozie. Leo strasznie się z tego cieszy, gdyż będzie miał okazję na przekonanie ojca, że nadaje się do drużyny.

Po szkole Leo idzie do laboratorium, gdzie Donald pokazuje mu robotyczne ciało, które zrobił dla Edzia. Tymczasem w szkole rozpoczyna się kara bionicznego rodzeństwa. Po chwili Chase otrzymuje wiadomość od Donalda na temat najnowszej misji. Davenport jest wściekły, że chłopak nie odpowiada, ale Leo mówi mu, że Adam, Bree i Chase są uziemieni. Daje Leo zwolnienie i każe mu pokazać je pani Perry, a sam z Edkiem ruszają na misję.

Kiedy Leo pokazuje dyrektorce zwolnienie, ona je zjada. Mówi mu, że nie wypuści Adama, Bree i Chase'a, chyba że sami wywalczą sobie wolność. Dlatego też organizuje im zawody. Jeżeli w nich wygrają, będą wolni. W tym samym czasie Donald i Edzio próbują zatrzymać wyciek gazu. Po chwili pokazuje się u nich Leo, który mówi ojczymowi, że Adam, Bree i Chase nie mogą przyjść. Zaraz potem zawala się im jedyne wyjście. Dzięki pomysłowi Leo udaje im się zatrzymać wyciek.

Kiedy w szkole kończy się kara Adama, Bree i Chase'a, rodzeństwo rozmawia o misji, a dyrektorka podsłuchuje rozmowę. Zaczyna przesłuchiwać ich. Wiedząc, że nie powiedzą prawdy, zaczyna rozmowę z najsłabszym ogniwem - Adamem. Na końcu odcinka okazuje się, że chłopak powiedział dyrektorce, że ich ciągłe opuszczanie lekcji to wina Leosia.

Obsada

Główna

Nawracająca

Cytaty

Donald: Do Leo Jak pokazują statystyki, większość wypadków ma miejsce w promieniu 5 km od twojej osoby.
Leo: Do Donalda Tata, ja urosłem. Bardzo dojrzałem. Teraz noszę M-kę. Ej, dobrze, nie mogę z wami latać na misje, ale jakoś inaczej będę pomagał, a ty w ogóle mnie nie słuchasz.

Donald: Mhm.

Chase: Do dyrektorki Ale pani wie, że istnieją komputery? Jak również bieżąca woda i dezodorant?
Pani Perry: Na pewno chcesz rozwścieczyć bestię?
Leo: A to na pewno dobra metafora?

Ciekawostki

  • W tym odcinku Edzio zyskuje robotyczne ciało i może przemieszczać się, ale traci je, poświęcając je w misji.

Link do odcinka

Zobacz też

Odcinki
Sezon 1
Crush, Chop and BurnCommando AppLeo's JamRats on a TrainExoskeleton vs. GrandmaSmart and SmarterBionic Birthday FailDeath Spiral SmackdownCan I Borrow the Helicopter?Back from the FutureChip SwitchDrone AloneChore WarsDude, Where's My Lab?Air LeoNight of the Living VirusMission InvisibleConcert in a CanMission: Space
Sezon 2
Speed TrappedSpy FlyMissin' the MissionQuarantinedRobot Fight ClubBro DownThe Rats Strike BackParallel UniverseSpike's Got TalentLeo vs. EvilHole in OneTrucked OutThe Bionic 500Bionic ShowdownMemory WipeAvalancheAdam UpLlama DramaThe Haunting of Mission Creek HighPerry 2.0My Little BrotherPrank You Very MuchTwas the Mission Before ChristmasTrent Gets SchooledNo Going Back
Sezon 3
Sink or SwimThe Jet-WingMission: Mission Creek HighZip ItNot So Smart PhoneScramble the OrbsPrincipal From Another PlanetTakenThree Minus BreeWhich Father Knows Best?Cyborg Shark AttackYou Posted What?!?Armed & DangerousAlien GladiatorsBrother BattleSpike FrightFace OffMerry GlitchmasRise of the Secret SoldiersBionic House PartyFirst Day of Bionic AcademyAdam Steps UpUnauthorized Mission
Sezon 4
Bionic RebellionLeft BehindUnder SiegeBionic DogMission ManiaSimulation ManipulationForbidden HeroSpider IslandSpike vs. SpiketteLab Rats vs. Mighty MedBionic Action HeroSpace ElevatorOne of UsBob ZombieHuman EddyThe Curse of the Screaming SkullAnd Then There Were FourLab Rats: On The EdgeUltimate Tailgate ChallengeSpace ColonyThe Vanishing

Ad blocker interference detected!


Wikia is a free-to-use site that makes money from advertising. We have a modified experience for viewers using ad blockers

Wikia is not accessible if you’ve made further modifications. Remove the custom ad blocker rule(s) and the page will load as expected.

Więcej z Fandomu

Losowa wiki