FANDOM


Poprzedni odcinek
Concert in a Can
Mission: Space Następny odcinek
Speed Trapped
"Mission: Space"
Sezon 1, odcinek 20
EP20.png
Premiera
Polska 20 marca 2013
USA 5 listopada 2012
Informacje
Kod produkcji 120
Scenarzysta Chris Peterson i Bryan Moore
Reżyser Victor Gonzalez
Galeria
Mission: Space (pl. Kosmiczna misja) to dwudziesty i ostatni odcinek pierwszego sezonu serialu Szczury laboratoryjne. Jego premiera odbyła się 5 listopada 2012 roku w USA i 20 marca 2013 roku w Polsce na kanale Disney XD.

Opis

Kiedy Leo, Adam, Bree i Chase są w szkole, Marcus się ich pyta, czy może u nich nocować. Oni się ' zgadzają. Chase odkrywa swoją utajoną supermoc. Marcus jednak do nich przychodzi. Davenport mówi Adamowi, Bree i Chase'owi, że jego stacja badawcza w kosmosie jest uszkodzona i oni muszą ją uratować. Marcus pod nieuwagę Donalda i Leo zakrada się do laboratorium i wchodzi do komory Chase'a. Chase, Bree i Adam ratują stację badawczą. Później Marcus idzie do swojego szefa i mówi mu, że zamontował w labie kamerę.

Streszczenie

Podczas gdy Adam, Bree i Chase wyruszają na najnowszą misję, aby naprawić uszkodzony panel w stacji kosmicznej Davenporta, Leo ma za zadanie rozpraszać wścibskiego Marcusa. Kiedy Marcus przychodzi do laboratorium, Davenport jest zmuszony do zrezygnowania z kierowania misją i musi zrobić wszystko, żeby chłopak nie dowiedział się o niczym.

Wcześniej w Liceum Mission Creek, Chase przypadkowo odkrywa swoją ukrytą bioniczną zdolność - kinetykę molekularną. Adam i Bree każą mu powiedzieć o tym Davenportowi, ale ten nie robi tego, gdyż obawia się, że Donald nie puści go na misję.

Podczas gdy Adam, Bree i Chase są w przestrzeni kosmicznej, Adam przypadkowo odcina linę wzrokiem laserowym, starając się zespawać stację, i zaczyna dryfować w kosmosie. Bree próbuje go ratować. Korzystając ze swojej kinetyki, Chase jest w stanie sprowadzić Adama i Bree do stacji kosmicznej. Po udanej misji rodzeństwo wraca na Ziemię.

Tymczasem Marcus montuje w laboratorium małą kamerkę. Później, pod koniec odcinka, mówi o tym tajemniczej postaci, którą określa jako "ojciec".

Obsada

Główna

Nawracająca

Cytaty

Adam: Jeny, normalnie kocham historię. Zawsze ktoś mi zostawia gumę pod ławką, wyobrażacie sobie?
Chase: Chyba nie włożyłeś jej do bu... Adam robi balona.
Bree: Włożył i puszcza balony.
Leo: Ej, uwaga, tylko nie patrzcie. Idzie ten, co go lubimy - Marcus.
Adam, Bree i Chase: Misiek!
Leo: Misiek?
Chase: Tak. Kumple wymyślają dla siebie przezwiska.
Leo: Z tego co wiem też jestem waszym kumplem i jakoś nikt mi nic nie wymyślił.
Adam: Właśnie, że owszem. Po prostu nie nazywamy cię tak przy tobie, kolego Wątły McChuderlaczku.
Marcus: Strasznie bym chciał coś z wami porobić w weekend.
Leo: A ja bym chciał, żebyś nie był chorym psychopatą z traumą przed odrzuceniem.
Chase: Leo, daj ty mu spokój, ok?
Leo: Bracie, nikt z nas nie jest bezpieczny dopóki FBI nie przyśle mi wszelkich danych na temat naszego Miśka.
Adam: Po zobaczeniu kinetyki Chase'a Wow, skoro ty tak umiesz myślą, to ciekawe co ja umiem myślą.
Bree: Od lat nurtuje nas to pytanie.
Chase: Wow! Słuchajcie. To nie żadna wpadka. Potrafię przemieszczać przedmioty wpływając na ich energię. Miałem utajoną zdolność. Nazywa się to ładnie kinetyką molekularną.
Adam: Super! To ja poproszę, odkryj inną zdolność i używaj do mnie trochę krótszych nazw.
Donald: Coś jest nie tak na mojej stacji kosmicznej.
Chase: Masz stację kosmiczną?
Donald: No chyba. Buduję pierwszy międzygalaktyczny kurort wypoczynkowy. Podkreślam: kurort, wypoczynkowy. Kaska. Patrzysz na wschód Ziemi przez hotelowe okno i czujesz się w domu, gdzie masz tlen i działa przyciąganie.
Adam: Hej! Nasza pierwsza misja ratunkowa, w kosmosie! Dobra, od tej chwili, jak mogę was prosić, zwracajcie się do mnie per Kosmiczny Głąb.
Bree: Mam dla ciebie dobre wieści. Od lat nazywamy cię naszym kosmicznym głąbem.
Adam: Aloha, ziemscy obywatele. Mamy pokojowe zamiary, przybywamy z planety Ziemia.
Bree: Adaś, oni też są z Ziemi.
Adam: O, nie. Oni chcą, żebyś tak myślała. Ale widzisz tą, o tam? pokazuje na kobietę Za chwilę wyrwie sobie głowę, wystawi macki. Mówię ci, to królowa kosmitów. Jeszcze chwila... Czekaj... Czekaj... Lada moment...
Chase: Dzień dobry, państwu. Przepraszamy za spóźnienie, o tej porze Droga Mleczna jest nieco zatłoczona.
Bree: No dobra, kochani. Teraz jesteście bezpieczni. Także, ustawiamy się ładnie, jeden za drugim. A, zapraszam do kapsuły, będzie film o moich problemach z chłopakami. Uhu!
Adam: Czekajcie...
Leo: Tu Ziemia, mówi komandor Dooley.
Bree: Leo? Hej, gdzie Davenport?
Leo: Pojechał odwieść Marcusa, za sekundę powinien wrócić. A, żebym nie zapomniał, przygotowałem małą listę prezentów z kosmosu. Kosmiczny hełm poproszę, kosmiczne skały, kosmiczne mydło, kosmiczny ręcznik i takie, wiecie, kosmiczne szamponiki. Szampony, błagam, nie odżywki...
Chase: No super! Jak Adam ma wejść w przestrzeń kosmiczną i naprawić dziurę, skoro nie ma pojęcia jak to zrobić, a Davenport pojech... Chase niszczy przedmiot do łatania dziury
Bree: Braciszku, czy twoja dezaktywowana kinetyka molekularna zniszczyła przed chwilą przedmiot, którym mieliśmy naprawić stację?
Chase: Nie.
Bree: Oszukałeś nas. Wcale nie gadałeś z Davenportem. Przyznaj się.
Chase: Bo gdybym mu powiedział, to przecież nie puścił nas w kosmos.
Adam: Czyli nasz kochany dowódca schrzanił całą misję. Wuhu! Chociaż raz to nie byłem ja!
Chase: Musimy dorwać Davenporta, w nim cała nadzieja.
Leo: ... kosmiczne czekoladki, ciągódki i Marsjankę. Księżycowy ser, kosmiczną pizzę...
Bree: Ta, no to nie mamy Davenporta. Za to wiemy, co mamy kupić Leośkowi.

Ciekawostki

  • Jest to ostatni odcinek pierwszego sezonu serialu.
  • Po raz pierwszy szczury laboratoryjne wyruszają na misję w kosmos.
  • To drugi odcinek z występem Marcusa..
  • W tym odcinku Chase odkrywa utajnioną moc.
  • Okazuje się że, wszystkie szczury mają utajnioną moc.

Link do odcinka

Zobacz też

Odcinki
Sezon 1
Crush, Chop and BurnCommando AppLeo's JamRats on a TrainExoskeleton vs. GrandmaSmart and SmarterBionic Birthday FailDeath Spiral SmackdownCan I Borrow the Helicopter?Back from the FutureChip SwitchDrone AloneChore WarsDude, Where's My Lab?Air LeoNight of the Living VirusMission InvisibleConcert in a CanMission: Space
Sezon 2
Speed TrappedSpy FlyMissin' the MissionQuarantinedRobot Fight ClubBro DownThe Rats Strike BackParallel UniverseSpike's Got TalentLeo vs. EvilHole in OneTrucked OutThe Bionic 500Bionic ShowdownMemory WipeAvalancheAdam UpLlama DramaThe Haunting of Mission Creek HighPerry 2.0My Little BrotherPrank You Very MuchTwas the Mission Before ChristmasTrent Gets SchooledNo Going Back
Sezon 3
Sink or SwimThe Jet-WingMission: Mission Creek HighZip ItNot So Smart PhoneScramble the OrbsPrincipal From Another PlanetTakenThree Minus BreeWhich Father Knows Best?Cyborg Shark AttackYou Posted What?!?Armed & DangerousAlien GladiatorsBrother BattleSpike FrightFace OffMerry GlitchmasRise of the Secret SoldiersBionic House PartyFirst Day of Bionic AcademyAdam Steps UpUnauthorized Mission
Sezon 4
Bionic RebellionLeft BehindUnder SiegeBionic DogMission ManiaSimulation ManipulationForbidden HeroSpider IslandSpike vs. SpiketteLab Rats vs. Mighty MedBionic Action HeroSpace ElevatorOne of UsBob ZombieHuman EddyThe Curse of the Screaming SkullAnd Then There Were FourLab Rats: On The EdgeUltimate Tailgate ChallengeSpace ColonyThe Vanishing

Ad blocker interference detected!


Wikia is a free-to-use site that makes money from advertising. We have a modified experience for viewers using ad blockers

Wikia is not accessible if you’ve made further modifications. Remove the custom ad blocker rule(s) and the page will load as expected.

Więcej z Fandomu

Losowa wiki