FANDOM


Peleryna znikajka
Peleryna znikajka.png
Informacje
Użytkownik Donald Davenport
Leo Dooley
Typ Niewidzialna peleryna
Szczegóły
Debiut Mission Invisible
Peleryna znikajka to jeden z wynalazków Donalda Davenporta. Powoduje, że każdy, kto ją nosi, staje się niewidzialny.

Historia

Peleryna znikajka pojawia się po raz pierwszy w odcinku Mission Invisible, kiedy Donald przedstawia ją Tashy. Później Bree kradnie ją z laboratorium, żeby dać ją Leo, który z jej pomocą miał zakraść się do gabinetu pani Perry i zabrać dysk z nagraniem, na którym szczury używają supermocy. Chłopak zostaje jednak przyłapany, gdy zahacza peleryną i ta mu spada. Na końcu odcinka Leo użył jej jako mopa do szorowania wszystkich toalet w szkole za karę za grzebanie w rzeczach dyrektorki.

W odcinku Memory Wipe Donald użył peleryny do przyłapania Adama, Bree, Chase'a i Leo, gdy zbyt późno wrócili do domu.

Występy

Ciekawostki

  • W odcinku Mission Invisible Donald powiedział, że tylko jeden człowiek przed nim był bliski opatentowania tego wynalazku, ale zniknął. Tasha myślała, że to taki żart, ale Davenport powiedział, że naprawdę zniknął - wsiadł do autobusu i nikt go już nigdy nie widział.

Zobacz też

Wynalazki Davenport Industries
Antygrawitacyjne butyBezzałogowiecBioniczna Akademia DavenportaBio-syntetyczne robotyCyber-maskaCyber-pulpitCyber-ścianaDaven-BryleDavenocyklDaven-WallDeceleratorDeflektor laserówDestabilizator pola elektrycznegoDuplikator komórkowyEdwardaEdzioEgzoszkieletonEkran 3DEkstraktoryGadające sedesyHelikopter DavenportaHełm sygnałowyHolograficzny telewizor 3DHologramHolo-koncertHolo-zwierzHydra-wrzutKołnierzKomory atmosferyczneKostiumyKula treningowaLEMPMiotacz wiązekModulatorMonster DavenatorMroźny miotaczNanoboty DavenportaNeuro DeletorNiewidoczna bariera elektrycznaOdrzutowe skrzydłoPas odrzutowyPastylki proteinowePeleryna znikajkaPociąg DavenportaPodręczny akcelerator zderzeniowyPojemnik ze sprężonym powietrzemPredatozgonProjekt AProjekt BProjekt CProjektor przestrzennyPrywatny odrzutowiecReproduktor komórkowyRobot akceleratorowyRobot PerryRobotyczne rekinyRozszczepiacz protonówSamoprowadzący się samochódSymulatorSzpiegowska muchaTelefon w puszceTeleporterTermoblasterWehikuł czasuWirtualna trampolinaWspomagaczeWyścigówkaWzmacniaczZakłócacz sygnału

Ad blocker interference detected!


Wikia is a free-to-use site that makes money from advertising. We have a modified experience for viewers using ad blockers

Wikia is not accessible if you’ve made further modifications. Remove the custom ad blocker rule(s) and the page will load as expected.

Więcej z Fandomu

Losowa wiki