FANDOM


Poprzedni odcinek
Speed Trapped
Spy Fly Następny odcinek
Missin' the Mission
"Spy Fly"
Sezon 2, odcinek 2
EP22.png
Premiera
Polska 7 czerwca 2013
USA 4 marca 2013
Informacje
Kod produkcji 201
Scenarzysta Ken Blankstein
Reżyser Guy Distad
Galeria
Spy Fly (pl. Mucha-Szpieg) to drugi odcinek drugiego sezonu (ogólnie dwudziesty drugi) serialu Szczury laboratoryjne. Jego premiera odbyła się 4 marca 2013 roku w USA i 7 czerwca 2013 roku w Polsce na kanale Disney XD.

Opis

Leo używa Muchy-Szpiega, by ściągać na teście od Bree. Tymczasem Chase i Adam dostają na zajęciach lalki i muszą się nimi opiekować jak dziećmi.

Streszczenie

W laboratorium Leo używa szpiegowskiej muchy Davenporta i żartuje z Bree. Później pokazuje wszystkim nagranie, na którym dziewczyna śpi i ślini się, całuje szybę, itp.

W liceum Mission Creek Leo ciągle żartuje z Bree za pomocą muchy. Po chwili pokazują się Adam i Chase z lalkami, które dostali na biologii i mają się nimi zająć, nie tracąc punktów. Chase bardzo przejmuje się tym zadaniem, w przeciwieństwie do jego starszego brata, który stracił już kilkanaście punktów.

Leo i Bree idą na test z fizyki. Chłopak mówi siostrze, że nie uczył się do sprawdzianu, gdyż bawił się muchą. Później ściąga od niej za pomocą swojej zabawki, co bardzo denerwuje Bree, przez co zostaje wyrzucona z klasy przez panią dyrektor i dostaje jedynkę.

Później Dooley przeprasza siostrę i nadal bawi się muchą. Mucha natrafia na panią Perry i kobieta próbuje ją zabić, ale Leo staje w jej obronie. Mówi nauczycielce o tym, że nie jest to prawdziwy owad. Dyrektorka konfiskuje zabawkę.

Na przerwie Chase traci przez Adama dwa punkty. Później w domu bracia rozpoczynają wojnę. Chase między innymi wkłada dziecko Adama do żelatyny i gofruje mu głowę, natomiast Adam przygrzewa lalkę brata laserowym wzrokiem.

W szkole dyrektorka używa muchy-szpiega jako zabawki i kpi z uczniów. Leo i Bree przypadkowo uwalniają z pojemnika resztę much. Dooley prosi o pomoc siostrę, ale ta nie chce mu pomóc dopóki nie przyzna się do oszustwa. Leo postanawia złapać je na lep, ale przypadkowo łapie dyrektorkę. Kiedy muchy powodują u uczniów utratę przytomności, chłopak zgadza się wyjawić prawdę. Wtedy Bree używa swojej super szybkości i zapędza muchy do pojemnika.

Obsada

Główna

Nawracająca

Nieobecna

Cytaty

Bree: Co się do mnie przyczepiła? Ma tu obok solidnie zaśmierdłego samca. pokazuje na Adama
Adam: Szczęśliwe gaciochy. Dziewięć dni je noszę i jeszcze żyję. Czysta magia.
Bree: Chase i lalka - świat schodzi na psy.
Perry: do Bree Ty, ADHD!
Perry: Nie każ mi skakać. W tym półroczu już 16 garniturów rozprułam.

Ciekawostki

  • Hal Sparks jako Donald Davenport jest nieobecny w tym odcinku, po raz pierwszy w sezonie drugim.
    • Leo powiedział, że pojechał na zlot fanów rock'n'rolla.

Link do odcinka

Zobacz też

Odcinki
Sezon 1
Crush, Chop and BurnCommando AppLeo's JamRats on a TrainExoskeleton vs. GrandmaSmart and SmarterBionic Birthday FailDeath Spiral SmackdownCan I Borrow the Helicopter?Back from the FutureChip SwitchDrone AloneChore WarsDude, Where's My Lab?Air LeoNight of the Living VirusMission InvisibleConcert in a CanMission: Space
Sezon 2
Speed TrappedSpy FlyMissin' the MissionQuarantinedRobot Fight ClubBro DownThe Rats Strike BackParallel UniverseSpike's Got TalentLeo vs. EvilHole in OneTrucked OutThe Bionic 500Bionic ShowdownMemory WipeAvalancheAdam UpLlama DramaThe Haunting of Mission Creek HighPerry 2.0My Little BrotherPrank You Very MuchTwas the Mission Before ChristmasTrent Gets SchooledNo Going Back
Sezon 3
Sink or SwimThe Jet-WingMission: Mission Creek HighZip ItNot So Smart PhoneScramble the OrbsPrincipal From Another PlanetTakenThree Minus BreeWhich Father Knows Best?Cyborg Shark AttackYou Posted What?!?Armed & DangerousAlien GladiatorsBrother BattleSpike FrightFace OffMerry GlitchmasRise of the Secret SoldiersBionic House PartyFirst Day of Bionic AcademyAdam Steps UpUnauthorized Mission
Sezon 4
Bionic RebellionLeft BehindUnder SiegeBionic DogMission ManiaSimulation ManipulationForbidden HeroSpider IslandSpike vs. SpiketteLab Rats vs. Mighty MedBionic Action HeroSpace ElevatorOne of UsBob ZombieHuman EddyThe Curse of the Screaming SkullAnd Then There Were FourLab Rats: On The EdgeUltimate Tailgate ChallengeSpace ColonyThe Vanishing

Ad blocker interference detected!


Wikia is a free-to-use site that makes money from advertising. We have a modified experience for viewers using ad blockers

Wikia is not accessible if you’ve made further modifications. Remove the custom ad blocker rule(s) and the page will load as expected.

Więcej z Fandomu

Losowa wiki