FANDOM


Teleportacja.png

Leo teleportuje się z Donaldem

Teleportacja to jedna z supermocy występujących w serialu Disney XD pt. Szczury laboratoryjne.

Opis

Moc ta pozwala na teleportowanie się w dowolne miejsce, o którym pomyśli użytkownik. Każdy, kogo dotknie, teleportuje się z nim.

Historia

W odcinku Parallel Universe Leo przenosi się do równoległego świata, w którym to on ma supermoce. W jego wachlarzu umiejętności również znajduje się teleportacja, której używał dwukrotnie do ucieczki przed rządowymi agentami.

W odcinku Taken okazuje się, że Victor Krane także ma tę moc i używa jej, aby teleportować się do labu. W odcinku Rise of the Secret Soldiers (część 2) wychodzi na jaw, że także każdy członek bionicznej armii Krane'a posiada tę zdolność.

Wady

Jako że dopiero niedawno została wszczepiona Leosiowi z równoległego wszechświata, nie zawsze działa tak, jak powinna. Gdy chłopiec chciał teleportować się do laboratorium, dostał się na korytarz szkolny. Prawdopodobnie moc ta teleportuje też coś, czego nie powinna - Donald powiedział, że "zamieniły mu się nerki".

Użytkownicy

Występy

Sezon 2

  1. Parallel Universe

Sezon 3

  1. Taken
  2. Rise of the Secret Soldiers (część 2)
  3. Bionic House Party

Sezon 4

  1. Bionic Rebellion (część 1)
  2. Bionic Action Hero (część 1)
  3. Bionic Action Hero (część 2)
  4. Space Colony (część 2)

Ad blocker interference detected!


Wikia is a free-to-use site that makes money from advertising. We have a modified experience for viewers using ad blockers

Wikia is not accessible if you’ve made further modifications. Remove the custom ad blocker rule(s) and the page will load as expected.

Więcej z Fandomu

Losowa wiki