FANDOM


Wehikuł czasu
Wehikuł czasu.png
Informacje
Użytkownik Leo z przyszłości
Typ Wehikuł czasu
Szczegóły
Debiut Back from the Future
Wehikuł czasu to urządzenie służące do podróży w czasie, wynalezione przez Donalda Davenporta z alternatywnej przyszłości. Przypomina fotel z panelem kontrolnym wbudowanym w system.

Historia

EP11 2.png

Leo podróżuje wehikułem czasu

W odcinku Back from the Future Leo z przyszłości użył wehikułu czasu, żeby cofnąć się w czasie o siedem lat i nie dopuścić do wysłania Adama, Bree i Chase'a na misję akceleratorową, z której nie wrócą. Kiedy ukończył swoją misję, wrócił wehikułem do przyszłości.

Występy

  1. Back from the Future (pierwsze pojawienie)

Ciekawostki

  • Donald był bardzo podekscytowany wiedząc, że w przyszłości zbuduje wehikuł czasu, mimo że w pierwszym odcinku mówi, że wehikuły to przeżytek.
  • Leo z przyszłości powiedział, że Donald wysłał go do przeszłości, ponieważ sam nie mógł się zmieścić w wehikule czasu.

Zobacz też

Wynalazki Davenport Industries
Antygrawitacyjne butyBezzałogowiecBioniczna Akademia DavenportaBio-syntetyczne robotyCyber-maskaCyber-pulpitCyber-ścianaDaven-BryleDavenocyklDaven-WallDeceleratorDeflektor laserówDestabilizator pola elektrycznegoDuplikator komórkowyEdwardaEdzioEgzoszkieletonEkran 3DEkstraktoryGadające sedesyHelikopter DavenportaHełm sygnałowyHolograficzny telewizor 3DHologramHolo-koncertHolo-zwierzHydra-wrzutKołnierzKomory atmosferyczneKostiumyKula treningowaLEMPMiotacz wiązekModulatorMonster DavenatorMroźny miotaczNanoboty DavenportaNeuro DeletorNiewidoczna bariera elektrycznaOdrzutowe skrzydłoPas odrzutowyPastylki proteinowePeleryna znikajkaPociąg DavenportaPodręczny akcelerator zderzeniowyPojemnik ze sprężonym powietrzemPredatozgonProjekt AProjekt BProjekt CProjektor przestrzennyPrywatny odrzutowiecReproduktor komórkowyRobot akceleratorowyRobot PerryRobotyczne rekinyRozszczepiacz protonówSamoprowadzący się samochódSymulatorSzpiegowska muchaTelefon w puszceTeleporterTermoblasterWehikuł czasuWirtualna trampolinaWspomagaczeWyścigówkaWzmacniaczZakłócacz sygnału

Ad blocker interference detected!


Wikia is a free-to-use site that makes money from advertising. We have a modified experience for viewers using ad blockers

Wikia is not accessible if you’ve made further modifications. Remove the custom ad blocker rule(s) and the page will load as expected.

Więcej z Fandomu

Losowa wiki