FANDOM


Wybuch energii.png

Adam przygotowuje się do ataku...

Wybuch energii 2.png

... i wystrzeliwuje wybuch energii

Wybuch energii to jedna z supermocy występujących w serialu Disney XD pt. Szczury laboratoryjne.

Opis

Moc ta pozwala użytkownikowi na wystrzelenie potężnego wybuchu energii, który jest na tyle silny, że potrafi prawie zabić.

Widać, że wybuch Adama jest silniejszy od wybuchu Marcusa, ponieważ wybuch Marcusa potrafi tylko oszołomić, a wybuch Adama potrafi zniszczyć budynek.

Historia

Marcus wybuch energii.png

Marcus strzela wybuchem energii w Donalda

W odcinku Bionic Showdown (część 1) okazuje się, że Marcus może tworzyć wybuch energii. Użył go na Donaldzie, by stracił przytomność.

W odcinku Bionic Showdown (część 2) Adam odkrywa, że jest to jego ukryta supermoc. Kiedy Marcus ma zamiar zabić Leo, Adam robi się naprawdę szalony i wystrzeliwuje energię, który prawie zabija Marcusa. Podczas używania tego ataku, jego głos znacznie się pogłębia, tak jak u Brutala.

W odcinku Sink or Swim (część 2) Douglas mówi, że Victor Krane posiada wszystkie znane mu supermoce, w tym prawdopodobnie także wybuch energii.

Użytkownicy

Występy

Sezon 2

  1. Bionic Showdown (część 1)
  2. Bionic Showdown (część 2)
  3. No Going Back

Sezon 3

  1. Not So Smart Phone
  2. You Posted What?!? (część 1)

Sezon 4

  1. Lab Rats vs. Mighty Med
  2. Bionic Action Hero (część 2)

Ad blocker interference detected!


Wikia is a free-to-use site that makes money from advertising. We have a modified experience for viewers using ad blockers

Wikia is not accessible if you’ve made further modifications. Remove the custom ad blocker rule(s) and the page will load as expected.

Więcej z Fandomu

Losowa wiki