FANDOM


Poprzedni odcinek
Cyborg Shark Attack
You Posted What?!? Następny odcinek
Armed & Dangerous
"You Posted What?!?"
Sezon 3, odcinek 13-14
YPW2.png
Premiera
Polska 7 lutego 2015
USA 28 lipca 2014
Informacje
Kod produkcji 314-315
Scenarzysta Ken Blankstein
Reżyser Victor Gonzalez
Galeria

You Posted What?!? (pl. Kto wrzucił ten film?) to trzynasty i czternasty odcinek trzeciego sezonu (ogólnie pięćdziesiąty dziewiąty sześćdziesiąty) serialu Szczury laboratoryjne. Jego premiera odbyła się się 28 lipca 2014 roku w USA i 7 lutego 2015 roku w Polsce. Jest to dwuczęściowy odcinek.

Opis

Część 1

Dzięki pechowemu filmikowi cały świat dowiaduje się o tym, że Adam, Bree i Chase posiadają supermoce. Rząd pragnie zabrać rodzeństwo Donaldowi. Leo i Douglas za wszelką cenę chcą dowiedzieć się kto jest odpowiedzialny za wrzucenie do sieci filmu.

Część 2

Adam, Bree, Chase i Donald uciekają z rąk rządu. Wraz z Leo i Douglasem stają do walki z Krane'm i S-1. Rząd jednak nie daje za wygraną i zamierza znaleźć rodzeństwo.

Streszczenie

What39.png
Adam, Bree i Chase są na misji. Naprawiają na niej rurę z użyciem supermocy. Nie wiedzą jednak, że nagrywa ich jakaś dziewczyna...
What12.png
W szkole wszyscy się na nich patrzą. Pani Perry mówi im, że w sieci pojawił się film o nazwie "Pierwsi na świecie bioniczni ludzie". Szczury i Leo są tym przestraszeni. Pani Perry pokazuje im film z tej misji.
What36.jpeg
Gdy szczury wracają do domu, chcą powiedzieć o zajściu Donaldowi, Douglasowi i Tashy, jednak oni już wiedzą. Postanawiają uciec z miasta i ukryć się, podczas gdy Donald ma jeździć po świecie i przekonywać ludzi, że Adam, Bree i Chase nie stanowią zagrożenia.
What35.jpeg
Chase jest pewien, że przeskanował teren misji i nikogo tam nie było, jednak Douglas i Leo odkrywają, że była tam jakaś dziewczyna. Na górze dom zostaje opanowany przez rząd i w ostatniej chwili Douglasowi i Leo udaje się uciec. Idą do szkoły i mówią Perry żeby sprawdziła bazę uczniów i wyszukała tą dziewczynę. Ta jednak mówi, że ta dziewczyna nie chodzi do szkoły. Idą na miejsce misji i odkrywają tam ślady super szybkiej osoby i uważają, że to Krane w Cyber-masce.
What29.jpeg
Wracają do szkoły. Nagle przychodzi tam Krane ze swoją wspólniczką. S-1. Okazuje się, że ona także jest bioniczna. Douglas włącza alarm. Krane powala dzięki elektrokinezie Douglasa i Perry. Leo chcąc uciec zostaje zatrzymany przez S-1, która używa pola siłowego i więzi w nim Leo. Później zwala na niego sufit. Złoczyńcy uciekają.

Tymczasem w domu Agent Graham stara się wyciągnąć informacje na temat Adama, Bree i Chase'a. Rodzeństwo ma być zabrane do specjalnego ośrodka badawczego. Okazuje się, że już nigdy się nie zobaczą.


Do szkoły dociera straż pożarna po alarmie, który włączył Douglas. Perry zostaje z Leo i próbuje zdjąć z niego belę. Leo trafia do szpitala. Rząd pozwala Tashy odwiedzić syna, ale tylko kiedy oni będą obecni. Na miejscu okazuje się, że Leo zniknął. Tasha i Perry są przerażone i myślą, że Krane go zabrał.

W domu nadchodzi czas, gdy Adam, Bree i Chase mają zostać zabrani. Żegnają się z Donaldem. Ale Adam sprzeciwia się rządowi i mówi, że nigdzie nie idzie. Uderza jednego agenta. Agent Graham wyciaga broń, ale Chase wytrąca mu ją z ręki dzięki molekularnej kinezie. Adam używa wybuchu energii by powalić agentów. Razem z Bree, Donadlem i Chase'm uciekają.

Docierają do szpitala. Adam i Chase ukrywają się wewnątrz, a Bree i Donald zewnątrz. Perry mówi im, że Leo zginał. Adam i Chase są przerażeni, jednak Perry poprawia się, że zaginął. Mówi, że Krane go zabrał.

W kryjówce Krane'a budzi się przywiązany Leo. Myśli, że Krane go porwał, jednak Douglas go uspokaja. Mówi mu, że Krane się już dawno wyniósł z tej kryjówki. Douglas mówi Leo by zrobił ruch jakby rzucał piłką. Leo tak robi. Leo strzela laserem z ręki. Okazuje się, że Douglas wmontował mu bionikę.

Leo i Douglas szukają czegoś by pogrążyć Krane'a, jednak w tym momencie on przychodzi z S-1. Leo postanawia pokonać wrogów nową umiejętnością, jednak nie trafia ich. Krane powala ich. Nagle przychodzą Adam, Bree, Chase i Donald, którzy stają do walki z wrogami.

W domu Agent Graham widzi na komputerze sygnał z nadajników Adama, Bree i Chase'a i razem z innymi agentami idzie po nich.

W kryjówce Szczury i Donald przekonują się, że S-1 jest bioniczna. Krane powala ich i zaczyna dusić Donalda kinetyką molekularną. Rzuca nim o ścianę. Bree staje do walki z S-1, a Adam i Chase z Krane'm. S-1 mówi Bree, że Chase jest całkiem niezły, jednak Bree nie jest tym zachwycona. S-1 powala Bree. Kiedy Krane prawie zabija Adama i Chase'a, Leo chce uderzyć laserem S-1, jednak nie trafia i laser powala Krane'a. Zdezorientowana S-1 zostaje pokonana przez Bree. Szczury i Donald nie mogą uwierzyć, że Leo ma supermoce i Donald jest wściekły na Douglasa i mówi, że Tasha go zbije.

Nagle przychodzi rząd, który chce złapać Adama, Bree i Chase'a, jednak Douglas wskazując na Krane'a i S-1 mówi, że to są źli ludzie. Agent Graham każe zakuć Krane'a i S-1, jednak ten wstaje i zamierza zabić Grahama, ale Bree ratuje agenta, a Adam powala Krane'a laserem. Graham dziękuje Bree. Douglas daje Grahamowi klatkę, która ma bioniczny zakłucacz sygnału.

W domu Tasha, Douglas i Leo oglądają audycje, w której Graham mówi, że Adam, Bree i Chase nie są groźni i pomagają ludziom. Leo mówi Douglasowi żeby nie mówił Tashy, że ma supermoce. Przychodzi Perry, która flirtuje z Douglasem. Leo dziękuje Perry za pomoc i ściska jej dłoń. Tasha poznaje prawdę, że Leo jest bioniczny.

W audycji na żywo Adam i Chase zaczynają się być demolując studio. Później Graham mówi, że od tej pory Adam, Bree i Chase należą do niego.

W klatce są S-1 i Krane. S-1 nie wie co teraz zrobią. Krane mówi jej, żeby się nie martwiła bo ich moc sięga znacznie dalej i jej bioniczni bracia i siostry się już o to postarają. Potem widać obracającą się Ziemię i przybliżenie na wyspę nieopodal Japoni na której jest bioniczna armia. Krane mówi: "Powstań bioniczna armio. Powstań!"

Obsada

Główna

Nawracająca

Cytaty

Supermoce

Ciekawostki

 • Jest to drugi dwuczęściowy odcinek w trzecim sezonie i czwarty ogólnie.
 • W tym odcinku świat dowiaduje się o bionicznych mocach Adama, Bree i Chase'a przez Krane'a.
 • Pani Perry zakochuje się w Douglasie.
 • Jest to pierwszy odcinek, w którym Perry zakochana jest w Douglasie. Następne to Under Siege, Bob Zombie, The Curse of the Screaming Skull.
 • Okazuje się, że Krane posiada nową wspólniczkę - S-1.
 • Leo i Douglas początkowo myśleli, że dziewczyna, która nagrała misję Szczurów to Krane w cyber-masce.
 • Jest to pierwszy raz, gdy Perry ma styczność z wrogiem Szczurów.
 • Donald po raz drugi płacze. Pierwszy raz płakał w odcinku No Going Back.
 • Douglas wspomina jak zniszczył laboratorium w odcinku No Going Back.
 • S-1 była zakochana w Chase w tym odcinku.
 • Adam, Bree i Chase wygłaszają mowę w telewizji.
 • Bioniczne moce zostały zaakceptowane przez ludzkość, a Adam, Bree i Chase zostają na wolności.
 • Krane i S-1 zostali aresztowani w tym odcinku.
 • Okazuje się, że niedaleko wybrzeży Japonii leży wyspa, na której znajduje się bioniczna armia Krane'a.
 • S-1 zmiażdżyła prawą ręke Leo w tym odcinku.
 • S-1 jest trzecią osobą w serialu, która użyła dwóch supermocy jednocześnie. Wcześniej Krane zrobił tak w odcinku No Going Back, a potem Chase w odcinku Sink or Swim.
 • Leo dostaje bionikę w tym odcinku od Douglasa.
 • Leo trafił laserową kulą w Krane'a nokautując go chwilowo.
 • Od tej pory Adam, Bree i Chase pracują dla agenta Grahama.
 • Leo i Parry zaprzyjaźniają się w tym odcinku.
 • Pod koniec odcinka Tasha dowiaduje się o bionice Leo.
 • W USA ten odcinek został wyemitowany wcześniej w aplikacji Watch Disney.

Link do odcinka

Zobacz też

Odcinki
Sezon 1
Crush, Chop and BurnCommando AppLeo's JamRats on a TrainExoskeleton vs. GrandmaSmart and SmarterBionic Birthday FailDeath Spiral SmackdownCan I Borrow the Helicopter?Back from the FutureChip SwitchDrone AloneChore WarsDude, Where's My Lab?Air LeoNight of the Living VirusMission InvisibleConcert in a CanMission: Space
Sezon 2
Speed TrappedSpy FlyMissin' the MissionQuarantinedRobot Fight ClubBro DownThe Rats Strike BackParallel UniverseSpike's Got TalentLeo vs. EvilHole in OneTrucked OutThe Bionic 500Bionic ShowdownMemory WipeAvalancheAdam UpLlama DramaThe Haunting of Mission Creek HighPerry 2.0My Little BrotherPrank You Very MuchTwas the Mission Before ChristmasTrent Gets SchooledNo Going Back
Sezon 3
Sink or SwimThe Jet-WingMission: Mission Creek HighZip ItNot So Smart PhoneScramble the OrbsPrincipal From Another PlanetTakenThree Minus BreeWhich Father Knows Best?Cyborg Shark AttackYou Posted What?!?Armed & DangerousAlien GladiatorsBrother BattleSpike FrightFace OffMerry GlitchmasRise of the Secret SoldiersBionic House PartyFirst Day of Bionic AcademyAdam Steps UpUnauthorized Mission
Sezon 4
Bionic RebellionLeft BehindUnder SiegeBionic DogMission ManiaSimulation ManipulationForbidden HeroSpider IslandSpike vs. SpiketteLab Rats vs. Mighty MedBionic Action HeroSpace ElevatorOne of UsBob ZombieHuman EddyThe Curse of the Screaming SkullAnd Then There Were FourLab Rats: On The EdgeUltimate Tailgate ChallengeSpace ColonyThe Vanishing

Ad blocker interference detected!


Wikia is a free-to-use site that makes money from advertising. We have a modified experience for viewers using ad blockers

Wikia is not accessible if you’ve made further modifications. Remove the custom ad blocker rule(s) and the page will load as expected.

Więcej z Fandomu

Losowa wiki